טלפון: 0526158287 | כתובתנו: מנחם בגין 14, חולון | אימייל: dvora@b-r-k.co.il

יישום טיח מעכב

מבני תעשייה דורשים תחזוקה רבה יותר מאשר מבנים פרטיים, במיוחד כאשר מדובר בתעשייה עם צרכים מיוחדים. חברת ב.ר.ק. רפאל עוסקת בתחזוקת מבני תעשייה וביישום תוספות מהותיות כמו חומרי בידוד או חומרים מעכבי בעירה.

יש מבני תעשייה אשר חשופים באופן מתמיד לסכנת אש ולחום גבוה. מבנים אלה, גם אם הם עשויים בטון, ברזל או פלדה, יש למגן אותם מפני הסכנה הנשקפת להם. כיום אין חומר אשר יכול למגן מפני אש באופן מוחלט, והחומרים הקיימים יכולים להועיל ולדחות את התפרצות האש כדי להרוויח עוד זמן לכיבוי. החומר הנפוץ ביותר למטרות עיכוב בעירה הוא טיח, אשר יכול להיות מיושם באמצעות התזה או באופן ידני.

מהם היתרונות של טיח מעכב בעירה? ראשית, היתרון הברור הוא במטרת החומר – עיכוב בעירה. מתוך כך הטיח הוא גם עמיד מאוד לחום, כך שהוא יכול להיות מועיל במקרים של התלקחות אש במבנה סגור. בדומה לטיח רגיל, ניתן להחליק את פני השטח כדי לקבל גימור אסתטי, שאינו מאבד מערכו הבטיחותי. ניתן לצבוע שכבת צבע מעל הטיח, על מנת לשמור על מראה המבנה, ניתן ליצור שכבה דקה או עבה, בהתאם לצורך הספציפי של המבנה, ולבסוף, הטיח יכול להתאים גם לחללים ולמקומות קטנים מאוד, הודות לאופן היישום הנוח שלו.

מיגון מבנים פרטיים ומבני תעשייה מפני אש באמצעות טיח מעכב בעירה הוא כמעט הכרחי כשמדובר בתעשיות העובדות בחום גבוה. לקבלת תוצאות איכותיות ומועילות אשר יסייעו לבטיחות המבנה, מומלץ לפנות אל חברת קבלן המתמחה בתחום.