טלפון: 0526158287 | כתובתנו: מנחם בגין 14, חולון | אימייל: dvora@b-r-k.co.il

מיגון אש

חברתנו מספקת שירותי מיגון אש שמטרתם היא הגנה על המתכת נגד קריסה כתוצאה מהתחממות יתר, הנגרמת משרפה ו/או התפוצצות בעזרת סוגי צבעים מתאימים או כמה סוגי טייחים. מיגון אש נועד לסייע במניעת פריצת אש, ובעיכוב אש במידה וזו מתפרצת. התחום כולל מגוון פתרונות ושיטות בהם ניתן להשתמש כדי להשיג מטרה זו.

אנו מחזיקים את מכונת הצבע ״מוגנת התפוצצות״ היחידה בישראל אשר יודעת לבצע עבודה במתקנים נפיצים כמו בתי הזיקוק, אסדות הגז, תחנות המיתוג , מקומות אשר המרווח בין הצנרת אינו מאפשר את העובי הנדרש ליישום הטיח
אנו החברה היחידה היום בישראל המחזיקה תעודת הסמכה של חברת אינטרנשיונאל המאפשרת לנו ליישם את הטיח בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים של חברת אינטרנשיונאל .

שירותי ב.ר.ק רפאל

ב.ר.ק רפאל מספקת שירותי מיגון אש ומבצעת התזת חומר מעכב בעירה על קונסטרוקציות,גשרי צנרת ותחתיות מגדלים. חברתנו היא בין החברות הבודדות בישראל שפועלות תחת אישור של חברת אינטרנשיונל. ניתן לצפות באישור כאן.

ההבדל בין כיבוי אש למיגון אש

יש לעשות את ההבחנה בין כיבוי אש לבין מיגון אש. כיבוי אש הינו לוחמה אקטיבית באש, כאשר היא פורצת, והוא דורש הפעלת אנרגייה רבה. לעומת זאת, מיגון אש הוא לוחמה פאסיבית שנועדה למנוע ככל הניתן התפרצות אש ולעכב התפשטות שלה בעת הצורך.