טלפון: 0526158287 | כתובתנו: מנחם בגין 14, חולון | אימייל: dvora@b-r-k.co.il

שיפוץ מבנים

שיפוץ מבנה הוא פרוייקט חשוב, במיוחד כשמדובר במבנה ישן שסובל מפגעי הזמן. חברת ב.ר.ק. רפאל היא חברה המתמחה במגוון שירותי בנייה, וביניהם שיפוץ מבנים על פי הנדרש. הותק והנסיון של החברה מאפשר לה לבצע את העבודות על הצד הטוב ביותר ובאיכות גבוהה.
תקנים ודרישות של בנייה משתנים עם הזמן, והופכים להיות טובים ויעילים יותר ככל שהזמן עובר. חומרי גלם אשר בעבר לא היו בשימוש נכנסים לפעולה, ויש הבנה רבה יותר של הנדסה ושל בנייה יעילה. כיום יש מבנים רבים אשר נבנו ללא הקפדה מסויימת על תקן, ועם הזמן מתחילות לצוץ בהם בעיות מבניות אשר עלולות להוות סיכון של ממש לבניין. שיקום ושיפוץ של בניינים יכול להתבצע מתוך צורך אסתטי, אך ייתכן גם שהבעיה שצצה פתאום היא סימפטום לבעיה עמוקה יותר הנעוצה ביסודות הבניין.
שיפוץ של מבנה יכול להיות לעתים גם מורכב יותר מבנייה של בניין מחדש. מדוע? במידה ויש בעיה ביסודות המבנה, קשה הרבה יותר לחפור ולמצוא את שורש הבעיה ולטפל בה. שיפוץ כולל יכול להתחיל מיסודות הבניין ולכלול גם טיפול בצנרת המים והביוב, ואפילו ריצוף וצביעה של החללים הציבוריים בבניין. כאשר בוחרים קבלן לביצוע השיפוץ יש לוודא בדיקה יסודית של הבניין כולו על מנת למצוא את כל הפגמים והבעיות בו. שיפוץ חד פעמי אשר יפתור את כל הבעיות בבניין, במידה וייעשה באופן יסודי ומקצועי, ישרת את דיירי הבניין לעוד שנים רבות ויחסוך מהם את הצורך לשיפוץ נוסף בעתיד הקרוב.